Rocznicowy proporczyk Legii. Z Górskim

Począwszy od dzisiejszego meczu Piastem Gliwice w Pucharze Polski mistrz Polski zmienia klubowy proporzec. Przez najbliższy miesiąc przy Łazienkowskiej będzie obowiązywał wzór dedykowany Kazimierzowi Górskiemu, który z Legią Warszawa związany był jako piłkarz oraz szkoleniowiec.

W marcu, głównym miesiącu obchodów 100. rocznicy urodzin Kazimierza Górskiego, na wszystkich proporcach meczowych Legii Warszawa zostanie przedstawiony wizerunek Trenera Tysiąclecia. W ten sposób klub oddaje hołd swojemu byłemu szkoleniowcowi i piłkarzowi, którego niezwykłe umiejętności, ogromny sentyment i autentyczna miłość do futbolu do dziś stanowią inspirację dla kolejnych pokoleń – czytamy w komunikacie opublikowanym przez klub z Łazienkowskiej.

Legia Warszawa jest partnerem Fundacji Kazimierza Górskiego przy obchodach 100. rocznicy urodzin Trenera Wszech Czasów.

FOT. Mateusz Kostrzewa/Legia Warszawa