Ważny partner obchodów 100-lecia

Miło nam poinformować, że Polskie Radio zostało partnerem Fundacji Kazimierza Górskiego. Będzie to bardzo widoczne – a przede wszystkim słyszalne – przy organizacji obchodów 100-lecia urodzin Trenera Wszech Czasów, nad którymi patronat objęła Agnieszka Kamińska, prezes Zarządu Polskiego Radia S.A.

Kazimierz Gorski i Jan Ciszewski słynny komentator telewizyjny. Trener Wszech Czasów zawsze był blisko mediów. Publicznym mediom nadal bliska jest pamięć o najlepszym polskim selekcjonerze… fot. archiwum Gorskich/FOTONOVA

Stosowna umowa została podpisana między Zarządem Polskiego Radia S.A. i Zarządem Fundacji Kazimierza Górskiego. Dotyczy współpracy przy organizacji obchodów 100-lecia urodzin najbardziej utytułowanego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski w historii.

Redakcja Sportowa Polskiego Radia wyemituje cykl programów, o charakterze wspomnieniowym o życiu, pracy i sukcesach Pana Kazimierza, uwzględniając w sposób szczególny nie tylko sportowe  osiągnięcia. Również zasługi poniesione przez trenera Górskiego już w roli prezesa i Honorowego Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Umowę w imieniu Fundacji parafowali prezes Janusz Jesionek i wiceprezes Andrzej Brusikiewicz.