Patronat Honorowy Prezydenta RP

Informujemy, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda objął Patronatem Honorowym Galę z okazji 100. rocznicy urodzin Kazimierza Górskiego.

W piśmie przekazanym na ręce Janusza Jesionka, prezesa Fundacji Kazimierza Górskiego, czytamy: „na polecenie pani Anny Zbiegniewskiej-Lis, zastępcy dyrektora Biura Wystąpień i Patronatów Prezydenta w Kancelarii Prezydenta RP pragnę poinformować o objęciu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę Patronatu Honorowego nad Galą z okazji 100. rocznicy urodzin Kazimierza Górskiego.”

Komunikat dotyczący patronatu nad galą, która została zaplanowana na 28 lutego 2021 roku został opublikowany na oficjalnej stronie głowy państwa, w serwisie www.prezydent.pl

Zarząd Fundacji

(autor zdjęcia: Jakub Szymczuk/KPRP)
prezydentpl